Przychodnia Sobieskiego

Serdecznie informujemy, iż Przychodnia Doktora Pawełczaka mieszcząca się wcześniej na ulicy Sobieskiego 84 w Częstochowie została przeniesiona bliżej centrum miasta na ulicę Stefana Jaracza 4. Przychodnia znajduje się aktualnie na skrzyżowaniu ulic Jaracza (za bramą na tyłach sklepu EMPIK w III Aleji N. M. P.) i ulicy Waszyngtona (na wysokości Kościoła im. Św. Stanisława Kostki). W pobliżu słynny jasnogórski Park im. Stanisława Staszica.

W nowej lokalizacji, w samym Centrum Częstochowy na ulicy Jaracza 4 budynek został zaprojektowany i wykonany według najnowszych wymogów europejskich. Posiada mechaniczną wentylację. Ponadto nowa Przychodnia Doktora Pawełczaka "LEKARZ-DOMOWY" znacząco rozszerzyła swoją działalność medyczną o nowe poradnie i licznych specjalistów. Utworzono gabinety zabiegowe, nowoczesną salę operacyjną z oddziałem pooperacyjnym. Zbudowana została jednostka organizacyjna przyjęć planowych w zakresie "chirurgii jednego dnia" (chirurgia krótkoterminowa). Przychodnia dr Pawełczaka w Częstochowie dysponuje wysokim standardem swoich usług i wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, która wie jak się zająć Twoim problemem.

LEKARZ DOMOWY jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który funkcjonuje w Częstochowie od 1992 roku. Założycielem firmy jest lek. med. Wiesław Pawełczakspecjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny ogólnej.